Opis:

Jedną z działających w stolicy firm zajmujących się wynajmowaniem aut jest 4RENT WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW. W jej asortymencie znajdziesz pojazdy znanych i lubianych marek. Dzięki temu, iż są one zadbane i nie mają więcej niż 36 miesięcy (firma co pewien aktualizuje swoją flotę po to, aby znajdowały się w niej pojazdy, które nie są starsze niż 3 lata) gwarantują komfortową jazdę.

Ta wypożyczalnia samochodów działająca w Warszawie podstawia pojazdy na lotnisko Okęcie. Jeżeli celem Twojej podróży będzie to miejsce, opuszczenie go nie będzie problemem. Po wylądowaniu odbierzesz auto, by następnie udać się np. do hotelu.

Postaw na komfortowe podróżowanie i zdecyduj się wynająć samochód, a nie będziesz musiał korzystać z komunikacji miejskiej i uzależniać się na czas pobytu w stolicy od rozkładu jazdy.

Dodano: 26-12-2018

4Rent Wypożyczalnia Samochodów


WWW: http://www.4rent.waw.pl/

Siemiatycka 1, 01-312 Warszawa

Tel: 690980969

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Użytkownik yoige napisał:
Moim zdaniem 4Rent to świetna wypożyczalnia samochodów w stolicy. Dysponują dobrą flotą pojazdów, a i cennik za usługi nie przyprawia nas o szybsze bicie serca. :) Ponadto przestrzegają tam wysokich standardów obsługi klienta.
Data: 2019-06-14 15:51:51
Ocena: 3

W Okolicy