Opis:

Stare buty, które uwielbiasz, powoli się rozklejają? Czy też podeszwa odchodzi o cholewy w nowym obuwiu, co nie podlega gwarancji? Jest na to sposób, jeśli wykorzysta się profesjonalne spoiwa. Klej do butów Technicqll to jeden z najlepszych produktów, dzięki któremu Twoje buty mogą odzyskać drugie życie. Jest on przeznaczony specjalnie do butów sportowych i roboczych. Jego atutem jest, że tworzy bezbarwną i silnie wiążącą spoinę, którą ciężko naruszyć.

Jest on dostępny między innymi na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/klej-do-butow-technicqll,2654.html. Niewielka cena za 20 ml tubkę to idealne rozwiązanie, szczególnie w przypadku, gdy nowe buty wiązałyby się z niewspółmiernie większym wydatkiem. Dodatkowo w sklepie Ramii.pl można skorzystać z profesjonalnych porad specjalistów, którzy podpowiedzą, jak efektywniej wykorzystać jego właściwości.

Prezentowany sklep posiada także mnóstwo innych produktów. Wśród nich są przede wszystkim najróżniejsze farby, pochodzące od renomowanych producentów, jak Dulux, a także lakiery do drewna, impregnaty, rozcieńczalniki i wiele innych.

Dodano: 27-04-2019

ramii


WWW: https://www.ramii.pl/

Zielona 87 b, 32-082 Bolechowice

Tel: 533 323 561

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy