Opis:

Firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. od lat działa na polskim rynku, dostarczając innowacyjne rozwiązania pomagające usprawnić pracę przy tworzeniu projektów przestrzennych wykorzystywanych następnie w wielu branżach. Proponowane wsparcie obejmuje ciągłe aktualizacje systemów, aby zapewnić tym samym klientom możliwość rozwoju oraz korzystania z najnowszych technologii użytkowych.

Kadra zaprasza do zapoznania się z ofertą przedstawicieli biznesowych, dla których odpowiednio przygotowany projekt stanowi niezbędny element do dalszej pracy wytwórczej. Dla ułatwienia wdrażania innowacji opracowano i udostępniono online wygodny i funkcjonalny słowniczek ZWCAD Help, pozwalający poznać rozwinięcie poszczególnych zmiennych systemowych, takich jak chociażby bloki dynamiczne AUTOCAD. 

Mnogość produktów dostępnych na stronie firmy pozwala na personalizację oferty. Domeną pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta jest także doradztwo, można więc zawsze poprosić o pomoc w doborze rozwiązań.

Dodano: 11-06-2023

Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.


WWW: https://www.zwcad.pl

Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

Tel: 33 307 01 95

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy