Opis:

Wizyta u dentysty często kojarzy się z przykrym doświadczeniem. Rodzice nieświadomie przenoszą ten lęk na swoje dzieci, odwiedzając go tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Tymczasem troska o uzębienie najmłodszych jest równie istotna, jak w przypadku dorosłych pacjentów, gdyż zdrowie mleczaków rzutuje na zęby stałe.

Stomatolog dziecięcy w Wilanowie nie tylko zaproponuje odpowiednią profilaktykę, ale zajmie się również leczeniem próchnicy i wad zgryzu malucha. Gabinet, którego strona mieści się na trident.waw.pl, pomoże zadbać o zdrowie zębów już od najmłodszych lat. Doświadczona kadra specjalistów sprawi, że czas spędzony na fotelu dentystycznym będzie kojarzyć się dzieciom z zabawą.

W ramach opieki stomatologicznej można skorzystać z kompleksowych usług z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych metod terapii. Pacjenci mogą liczyć na przyjazną atmosferę i fachowe doradztwo w zakresie profilaktyki jamy ustnej zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Klienci mogą też wybrać jedną z wielu metod leczenia i cieszyć się pięknym uśmiechem na dłużej. 

Dodano: 02-04-2019

Gabinet stomatologiczny TRIDENT


WWW: https://trident.waw.pl/

Kosiarzy 24a, 02-953 Warszawa

Tel: +48 (22) 651-73-68

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

W Okolicy